Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
pasek
Grupa Terrabit Janusz Hess, technologia druku, informatyki, mediów, przetwarzania informacji
Drukarnia w pszczynie Infopres, druk wielkoformatowy, ksero pszczyna
Gazeta Pszczyńska, gazeta powiatu pszczyńskiego, gazeta pszczyna
Portal sportowy sps24.pl, Pszczyna sport, informacje sportowe
Precyzyjne wyszukiwanie
 
Kalejdoskop Infopres
Regulamin

wizytówka firmy
wizytówka firmy
Regulamin KALEJDOSKOP FIRM na infopres.pl
 1. Grupa Terrabit Janusz Hess, zwana dalej Wydawcą, udostępnia swoim użytkownikom możliwość zamieszczenia wpisów danych teleadresowych firm i instytucji w serwisie www.infopres.pl w celach reklamowych.

 2. Możliwość zamieszczenia danych teleadresowych posiadają wszyscy, którzy skorzystają z formularza pozwalającego umieścić wpis.

 3. Możliwe jest umieszczenie jednorazowego wpisu podstawowego i rozszerzonego, wszystkie powtarzające się wpisy zostaną usunięte. W celu umieszczenia kilku wpisów podstawowych firmy w różnych branżach/ podbranżach należy uiścic opłatę w wysokości 20 zł. brutto na rok za każdy dodatkowy wpis. W celu umieszczenia kilku wpisów rozszerzonych firmy w różnych branżach/ podbranżach należy uiścic opłatę w wysokości 40 zł. brutto na rok za każdy dodatkowy wpis. Aby dokonać dodatkowego wpisu prosimy skontaktować się z redakcją: poczta@infopres.pl lub 032- 447 01 26.

 4. Firma lub instytucja zamieszczająca swoje dane publikuje je wyłącznie na własną odpowiedzialność, zobowiązując się równocześnie do publikacji danych aktualnych, zgodnych ze stanem faktycznym.

 5. Wydawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez firmy i instytucje na łamach serwisu Kalejdoskop firm na portalu infopres.pl.

 6. Zgłoszenia publikowane w serwisie podlegają akceptacji, a Wydawca zastrzega sobie prawo odrzucenia wpisu lub dokonania modyfikacji w celu dopasowania ich do przyjętego szablonu, a także usunięcia błędów.

 7. Wydawca zastrzega sobie zmianę branży lub podbranży.

 8. Wizytówki płatne zostają aktywowane po zaksięgowaniu wpłaty dokonanej gotówką lub przelewem.

 9. Płatność dokonywana jest na podstawie faktury pro- forma.

 10. Po wpłacie wystawiona zostanie faktura VAT.

 11. Wszystkie wizytówki prezentowane są w serwisie alfabetycznie.

 12. Wizytówki płatne pozycjonowane są nad wizytówkami bezpłatnymi.

 13. Cena wizytówki płatnej wynosi 40 zł. brutto na rok emisji. Nie ma możliwości zamówienia wpisu krótszego jak 12 miesięcy, a w przypadku rezygnacji z wpisu nie przysługuje zwrot części kwoty wynikającej z niewykorzystanego czasu emisji.

 14. Po okresie 12 miesięcy przy braku opłaty przedłużającej emisje wizytówki płatnej Wydawca usuwa rozszerzony wpis, pozostawiając dane firmy lub instytucji w formie wizytówki bezpłatnej z podstawowymi danymi.

 15. Wizytówka płatna zawiera dane teleadresowe, logo firmy, dane o świadczonych usługach lub towarach, stronę internetową, adres e-mail oraz galerię zdjęć. Zdjęcia do wizytówek płatnych przesyłane są drogą mailową lub dostarczane osobiście.

 16. Maksymalna ilość zdjęć: 6 sztuk.

 17. Wydawca zastrzega sobie zmianę rozdzielczości zdjęć w celu dopasowania do szablonu.

 18. Wydawca dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania systemu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania (tylko drogą mailową na adres: poczta@infopres.pl).

 19. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 20. Dokonanie wpisu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Wydawca:
Grupa Terrabit
43- 200 Pszczyna, ul. Warowna 14
tel.: 032- 447 01 26
kom.: 500 16 11 45
poczta@infopres.pl