Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware
pasek
Grupa Terrabit Janusz Hess, technologia druku, informatyki, mediów, przetwarzania informacji
Drukarnia w pszczynie Infopres, druk wielkoformatowy, ksero pszczyna
Gazeta Pszczyńska, gazeta powiatu pszczyńskiego, gazeta pszczyna
Portal sportowy sps24.pl, Pszczyna sport, informacje sportowe
Precyzyjne wyszukiwanie
 
Kalejdoskop Infopres
Firma

wizytówka firmy
wizytówka firmy
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel
(DORADZTWO, FINANSE - biura rachunkowe)

Kancelaria Doradztwa Podatkowego funkcjonuje od lutego 1991 roku.

Podstawowym profilem działalności jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie podatkowo - księgowym zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, nie tylko jesteśmy biurem rachunkowym lecz w trosce o wygodę naszych Klientów świadczymy również ten zakres usług.
mapa
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel Doradca Podatkowy Wpis nr 03446 z siedzibą w Pszczynie rozpoczęła swoją działalność ( pierwotna nazwa Biuro Rachunkowe)
01 lutego 1991 roku.

Powstałe biuro rachunkowe było jednym z pierwszym, na terenie Pszczyny samodzielnym podmiotem gospodarczym świadczącym usługi księgowe. W początkowym swojej działalności kancelaria funkcjonowała jako firma rodzinna z swoimi bogatymi tradycjami.
Przyjęta koncepcja funkcjonowania firmy już w początkowym etapie jej działania pozwoliła skoncentrować swoje działania na wysokiej jakości oferowanych usług podstawowych , oraz rozwoju usług towarzyszących.

W 1997 roku , właścicielka kancelarii uzyskała Wpis na Listę Doradców Podatkowych. Fakt ten pozwolił na poszerzenie zakresu działalności kancelarii o usługi doradztwa podatkowego , jednocześnie postawił przed pracującymi w kancelarii nowe wyzwania .

Realizując strategię wysokiej jakości oferowanych usług pracownicy kancelarii zobowiązani są do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji .
Kancelaria nawiązała i utrzymuje ścisłe kontakty z: Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Uniwersytetem Warmińsko –Mazurskim w Olsztynie , Uniwersytetem Gdańskim , Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Jarosławiu oraz Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie.

Pracujący w kancelarii są autorami lub współautorami wielu referatów naukowych . Sukcesem w działalności kancelarii było między innymi zaproszenie do udziału i wygłoszenie referatu w III Międzynarodowym Kongresie Ekonomicznym Gdańsk 2003.

W 2002 roku nastąpiła zmiana w organizacji kancelarii. Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia w funkcjonowaniu kancelarii oraz współczesne trendy w organizacji i zarządzaniu w tym optymalizację struktury organizacyjnej w ramach kancelarii wydzielone zostały następujące działy:
- stanowiska obsługi ksiąg handlowych
- stanowiska ksiąg przychodów i rozchodów
- stanowiska doradztwa podatkowego
- stanowisko ZUS i kadr
- stanowisko powtórnej kontroli

W kancelarii obecnie pracuje 12 osób w tym 2 doradców podatkowych .
Na podstawie umów o współpracę korzystamy z pomocy 3 ekspertów z zakresu prawa podatkowego niemieckiego , angielskiego i włoskiego, dzięki temu nasza kancelaria jest otwarta dla klientów z całej Uni Europejskiej.
Kancelaria obsługuje na podstawie stałych umów blisko 200 podmiotów gospodarczych w tym, wiele firm z zagranicznym kapitałem ( np. kanadyjskim, angielskim, włoskim bądź niemieckim ).

Z naszymi klientami możemy porozumieć się w : języku angielskim , francuskim , ukraińskim Możliwy jest również kontakt w języku migowym .
Nasza kancelaria posiada liczne certyfikaty, dzięki temu zawsze zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług.

Miłym akcentem jest darmowy newsletter dostępny dla każdego klienta kancelarii za pośrednictwem internetu, dzięki nowoczesnym systemom informatycznym wdrożonych w naszej kancelarii, jesteśmy w pełni otwarci dla nowych klientów.
Mottem naszej działalności jest : „ Oddani ludziom , oddani przyszłości „

kontakt:
tel.: 32 447 2004, 32 210 3075, 32 738 6430
faks: 32 738 6446
e-mail: biuro@grzadziel.pl
strona: www.grzadziel.pl

adres:
PSZCZYNA
ul. Dobrawy 7/7 piętro I (Nowy budynek usługowy, os. Piastów)

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena GrządzielKancelaria Doradztwa Podatkowego Irena GrządzielKancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel